All fixtures & results

September 2021

Sat 04 Sep 3:00 pm H First Team Boyne Boyne 27 - 5
Sun 05 Sep 3:00 pm A Under 20s Bective Rangers 27 - 18
Sat 11 Sep 3:00 pm N First Team Wicklow 31 - 42
Sun 12 Sep 3:00 pm H Under 20s Greystones Greystones 34 - 10
Sat 18 Sep 3:00 pm A First Team Suttonians 5 - 13
Sun 19 Sep 3:00 pm A Under 20s Naas 19 - 34
Sat 25 Sep 3:00 pm H First Team Bective Rangers 33 - 28
Sat 25 Sep 3:00 pm H Second Team Ashbourne 12 - 18
Sun 26 Sep 3:00 pm H Under 20s DLSP 24 - 14

October 2021

Fri 01 Oct 7:00 pm A Third Team Terenure 26 - 0
Sun 03 Oct 3:00 pm A Under 20s Coolmine 17 - 24
Sat 09 Oct 3:00 pm A First Team Ashbourne 21 - 33
Sat 16 Oct 3:00 pm H First Team Gorey 17 - 14
Sat 16 Oct 3:00 pm H Second Team Gorey 40 - 42
Sat 16 Oct 3:00 pm H Third Team Dublin University 22 - 27
Sun 17 Oct 3:00 pm A Under 20s MU Barnhall 27 - 22
Sat 23 Oct 3:00 pm H First Team Enniskillen 0 - 20
Sun 24 Oct 3:00 pm H Under 20s Wanderers 21 - 17
Sat 30 Oct 3:00 pm A First Team Kilkenny 12 - 17
Sat 30 Oct 3:00 pm H Third Team Clondalkin 19 - 34
Sun 31 Oct 3:00 pm H Under 20s Dublin University 24 - 14

November 2021

Sat 06 Nov 3:00 pm H First Team Dundalk 24 - 17
Sun 07 Nov 3:00 pm A Under 20s Greystones Greystones 0 - 57
Sun 14 Nov 3:00 pm H Under 20s Corinthians 33 - 12
Fri 19 Nov 7:00 pm H Third Team Guinness / CYM 59 - 5
Sat 20 Nov 3:00 pm H Third Team MU Barnhall 33 - 12
Sat 27 Nov 2:30 pm A First Team Monkstown 22 - 10
Sat 27 Nov 3:00 pm A Second Team Monkstown 34 - 36
Sat 27 Nov 3:00 pm A Third Team Old Wesley Old Wesley 27 - 5
Sun 28 Nov 3:00 pm H Under 20s University College Dublin 19 - 5

December 2021

Sat 04 Dec 12:30 pm H Second Team Suttonians H - W
Sat 04 Dec 2:00 pm H Third Team Terenure 14 - 61
Sat 04 Dec 2:30 pm H First Team Suttonians 38 - 5
Sun 05 Dec 2:00 pm A Under 20s Galwegians 10 - 33
Sat 11 Dec 12:30 pm A Second Team Bective Rangers 54 - 14
Sat 11 Dec 2:30 pm A First Team Bective Rangers 26 - 19
Sun 12 Dec 10:30 am A Under 11s St. Mary’s 0 - 0
Sun 12 Dec 2:00 pm A Under 20s Wanderers 35 - 46

January 2022

Sat 08 Jan 12:00 pm A Under 16 Girls Clontarf
Sat 08 Jan 12:00 pm H Under 14 Girls Greystones Greystones
Sat 08 Jan 3:00 pm A Third Team Dublin University (Postponed) P - P
Sun 09 Jan 9:15 am H Under 10s Malahide
Sun 09 Jan 10:30 am H Under 13s Malahide
Sun 09 Jan 12:00 pm A Under 14s Coolmine 7 - 19
Sun 09 Jan 12:15 pm A Under 16s Skerries 10 - 38
Sun 09 Jan 1:00 pm A Under 17s Tullamore Rugby Club 17 - 0
Sun 09 Jan 2:30 pm H Under 15s Skerries 43 - 34
Sun 09 Jan 3:00 pm H Under 20s MU Barnhall (Postponed) P - P
Sat 15 Jan 11:00 am H Under 16 Girls Greystones Greystones
Sat 15 Jan 12:00 pm A Under 14 Girls Placeholder Wolves 16 - 45
Sat 15 Jan 2:30 pm H Third Team Clontarf 21 - 50
Sun 16 Jan 10:00 am A Under 10s DLSP
Sun 16 Jan 10:30 am H Under 12s MU Barnhall
Sun 16 Jan 12:00 pm A Under 13s Skerries
Sun 16 Jan 12:30 pm A Under 15s Balbriggan 29 - 17
Sun 16 Jan 12:30 pm H Under 13s Skerries
Sun 16 Jan 12:30 pm H Under 17s Portlaoise RFC 27 - 27
Sun 16 Jan 12:30 pm H Under 14s Skerries
Sun 16 Jan 2:30 pm A Under 20s Dublin University 7 - 57
Sun 16 Jan 3:00 pm A Under 13s MU Barnhall
Sat 22 Jan 1:00 pm H Second Team Kilkenny
Sat 22 Jan 2:30 pm H First Team Kilkenny
Sat 22 Jan 2:30 pm A Third Team Clondalkin
Sun 23 Jan 9:15 am H Under 8 Girls Greystones Greystones
Sun 23 Jan 9:15 am H Under 10 Girls Greystones Greystones
Sun 23 Jan 9:15 am H Under 12 Girls Greystones Greystones
Sun 23 Jan 10:30 am A Under 10s Old Wesley Old Wesley
Sun 23 Jan 10:30 am A Under 10s Wanderers
Sun 23 Jan 10:30 am A Under 11s Terenure
Sun 23 Jan 11:30 am A Under 17s Boyne Boyne
Sun 23 Jan 12:00 pm A Under 16s Clontarf
Sun 23 Jan 12:30 pm H Under 15s Malahide
Sun 23 Jan 3:00 pm H Under 20s Greystones Greystones (Postponed) P - P
Sun 23 Jan 3:00 pm A Under 9s Bective Rangers
Sat 29 Jan 1:00 pm A Second Team Dundalk
Sat 29 Jan 2:30 pm A First Team Dundalk
Sat 29 Jan 2:30 pm A Third Team Guinness / CYM
Sun 30 Jan 9:15 am H Under 10s DLSP
Sun 30 Jan 12:00 pm A Under 16s MU Barnhall
Sun 30 Jan 12:30 pm H Under 17s Placeholder Newbridge RFC
Sun 30 Jan 12:30 pm H First Team MU Barnhall

February 2022

Sat 05 Feb 12:00 pm A Under 16 Girls New Ross
Sat 05 Feb 12:00 pm A Under 14 Girls Coolmine
Sun 06 Feb 9:00 am A Under 9s Clontarf
Sun 06 Feb 10:30 am A Under 10s Greystones Greystones
Sun 06 Feb 10:30 am H Under 11s Clontarf
Sun 06 Feb 12:30 pm H Under 16s Malahide
Sun 06 Feb 12:30 pm H Under 17s MU Barnhall
Sun 06 Feb 12:30 pm H Under 16s Malahide
Sun 06 Feb 3:00 pm A Under 20s Corinthians
Sat 12 Feb 12:00 pm A Under 16 Girls Skerries
Sat 12 Feb 12:00 pm H Under 14 Girls Placeholder Navan / North Meath
Sat 12 Feb 1:30 pm H Second Team Monkstown
Sat 12 Feb 3:00 pm H First Team Monkstown
Sat 12 Feb 3:00 pm A Third Team MU Barnhall
Sun 13 Feb 10:00 am A Under 8 Girls Terenure
Sun 13 Feb 10:00 am A Under 10 Girls Terenure
Sun 13 Feb 10:30 am H under-13s-a Clontarf
Sun 13 Feb 10:30 am A under-13s-b Greystones Greystones
Sun 13 Feb 12:30 pm H Under 16s MU Barnhall
Sun 13 Feb 12:30 pm H Under 17s Navan RFC
Sun 13 Feb 12:30 pm H Under 14s MU Barnhall
Sun 13 Feb 12:30 pm H Under 15s Coolmine
Sun 13 Feb 12:30 pm H Under 16s MU Barnhall
Sun 13 Feb 3:00 pm A Under 20s University College Dublin
Sun 13 Feb 3:00 pm A Under 12 Girls Terenure
Sat 19 Feb 3:00 pm H Third Team Old Wesley Old Wesley
Sun 20 Feb 10:30 am A Under 10s St. Mary’s
Sun 20 Feb 10:30 am H Under 11s Lansdowne RFC
Sun 20 Feb 12:30 pm H Under 15s Seapoint Rugby Club
Sun 20 Feb 3:00 pm H Under 20s Galwegians
Sun 27 Feb 12:00 am A Under 17s Bective Rangers
Sun 27 Feb 12:00 pm A Under 16s Balbriggan
Sun 27 Feb 12:30 pm A Under 15s Greystones Greystones
Sun 27 Feb 12:30 pm A Under 16s Balbriggan

March 2022

Sat 05 Mar 12:00 pm H Under 16 Girls Placeholder Vipors
Sat 05 Mar 12:00 pm H Under 16 Girls Edenderry
Sat 05 Mar 12:00 pm N Under 14 Girls New Ross
Sun 06 Mar 9:15 am H Under 8 Girls Placeholder Blackrock & St Bridgets Girls
Sun 06 Mar 9:15 am H Under 10 Girls Placeholder Blackrock & St Bridgets Girls
Sun 06 Mar 9:15 am H Under 12 Girls Placeholder Blackrock & St Bridgets Girls
Sun 06 Mar 10:30 am A Under 10s Stillorgan/Rathfarnham
Sun 06 Mar 10:30 am H Under 11s Clondalkin
Sun 06 Mar 12:30 pm H Under 16s Greystones Greystones
Sun 06 Mar 12:30 pm H Under 17s Clontarf
Sun 06 Mar 12:30 pm H Under 16s Greystones Greystones
Sat 12 Mar 12:00 pm A Under 14 Girls Ardee
Sun 20 Mar 10:30 am H Under 10s Clontarf
Sat 26 Mar 12:00 pm H Under 14 Girls Longford

April 2022

Sun 03 Apr 10:00 am A Under 8 Girls Clontarf
Sun 03 Apr 10:00 am A Under 10 Girls Clontarf
Sun 03 Apr 10:00 am A Under 12 Girls Clontarf
Sun 03 Apr 10:30 am H Under 10s Lansdowne RFC
Sun 24 Apr 9:15 am H Under 8 Girls Placeholder Old Wesley & Wanderers Girls
Sun 24 Apr 9:15 am H Under 10 Girls Placeholder Old Wesley & Wanderers Girls
Sun 24 Apr 9:15 am H Under 12 Girls Placeholder Old Wesley & Wanderers Girls
Sun 24 Apr 10:30 am H Under 10s MU Barnhall

No matches yet.