Home fixtures

September 2021

Sat 04 Sep 3:00 pm H First Team Boyne Boyne 27 - 5
Sun 12 Sep 3:00 pm H Under 20s Greystones Greystones 34 - 10
Sat 25 Sep 3:00 pm H First Team Bective Rangers 33 - 28
Sat 25 Sep 3:00 pm H Second Team Ashbourne 12 - 18
Sun 26 Sep 3:00 pm H Under 20s DLSP 24 - 14

October 2021

Sat 16 Oct 3:00 pm H First Team Gorey 17 - 14
Sat 16 Oct 3:00 pm H Second Team Gorey 40 - 42
Sat 16 Oct 3:00 pm H Third Team Dublin University 22 - 27
Sat 23 Oct 3:00 pm H First Team Enniskillen 0 - 20
Sun 24 Oct 3:00 pm H Under 20s Wanderers 21 - 17
Sat 30 Oct 3:00 pm H Third Team Clondalkin 19 - 34
Sun 31 Oct 3:00 pm H Under 20s Dublin University 24 - 14

November 2021

Sat 06 Nov 3:00 pm H First Team Dundalk 24 - 17
Sun 14 Nov 3:00 pm H Under 20s Corinthians 33 - 12
Fri 19 Nov 7:00 pm H Third Team Guinness / CYM 59 - 5
Sat 20 Nov 3:00 pm H Third Team MU Barnhall 33 - 12
Sun 28 Nov 3:00 pm H Under 20s University College Dublin 19 - 5

December 2021

Sat 04 Dec 12:30 pm H Second Team Suttonians H - W
Sat 04 Dec 2:00 pm H Third Team Terenure 14 - 61
Sat 04 Dec 2:30 pm H First Team Suttonians 38 - 5

January 2022

Sun 09 Jan 2:30 pm H Under 15s Skerries 43 - 34
Sat 15 Jan 2:30 pm H Third Team Clontarf 21 - 50
Sun 16 Jan 12:30 pm H Under 17s Portlaoise RFC 27 - 27
Sun 16 Jan 12:30 pm H Under 14s Skerries 19 - 47
Sat 22 Jan 1:00 pm H Second Team Kilkenny H - W
Sat 22 Jan 2:30 pm H First Team Kilkenny 19 - 17
Sun 23 Jan 12:30 pm H Under 15s Malahide 0 - 0
Sun 23 Jan 3:00 pm H Under 20s Greystones Greystones (Postponed) P - P
Sun 30 Jan 12:15 pm H Under 17s Placeholder Newbridge RFC 34 - 12
Sun 30 Jan 12:30 pm H Under 14s MU Barnhall 47 - 14

February 2022

Sun 06 Feb 10:30 am H Under 11s Clontarf 3 - 3
Sun 06 Feb 12:30 pm H Under 17s MU Barnhall 3 - 7
Sun 06 Feb 12:30 pm H Under 14s MU Barnhall (Postponed) P - P
Sat 12 Feb 12:30 pm H Second Team Monkstown A - W
Sat 12 Feb 2:00 pm H First Team Monkstown 12 - 22
Sat 19 Feb 3:00 pm H Third Team Old Wesley Old Wesley 3 - 15
Sat 26 Feb 1:30 pm H Second Team Ashbourne A - W
Sat 26 Feb 3:00 pm H First Team Ashbourne 5 - 33
Sun 27 Feb 12:30 pm H Under 14s MU Barnhall 7 - 0
Sun 27 Feb 3:00 pm H Under 20s Galwegians 52 - 10

March 2022

Sun 06 Mar 10:30 am H Under 11s Clondalkin 3 - 3
Sun 06 Mar 12:30 pm H Under 17s Clontarf 40 - 19
Sun 06 Mar 3:00 pm H Under 20s MU Barnhall 19 - 22
Sun 13 Mar 12:30 pm H Under 16s Greystones Greystones 10 - 14
Sun 20 Mar 10:30 am H Under 11s Old Belvedere RFC 2 - 2
Sun 20 Mar 12:30 pm H Under 17s Tullamore Rugby Club 7 - 19
Sat 26 Mar 3:00 pm H Third Team Terenure 17 - 16
Sun 27 Mar 10:30 am H Under 11s Lansdowne RFC 0 - 3

April 2022

Sat 02 Apr 10:30 am H Under 11s Placeholder Donhead School (UK) 3 - 3
Sat 02 Apr 3:00 pm H Second Team Malahide H - W
Wed 06 Apr 7:30 pm H Under 17s St. Mary’s 54 - 0
Sat 09 Apr 3:00 pm H Under 13s Seapoint Rugby Club 55 - 17
Sun 24 Apr 10:00 am H Under 11s Placeholder Blitz 1300 - 40
Wed 27 Apr 7:30 pm H Under 17s MU Barnhall 1 - 0
Sun 09 Apr 3:00 pm H Under 15s Seapoint Rugby Club

May 2022

Sun 01 May 7:00 pm N First Team Clontarf
Sun 01 May 7:00 pm N Under 17s Clontarf 22 - 0